Atuty akumulatorów żelowych HAZE

Wykorzystanie akumulatorów żelowych dystrybuowanych w sklepie COMSYSTEM jest wieloaspektowe i z tego powodu firma nie może narzekać na wyniki sprzedażowe. Głównie sprzęt taki nabywają klienci, którzy chcieliby go umieszczać w samochodach napędzanych elektrycznie. Na dodatek taki rodzaj akumulatorów sprawdza się w maszynach transportowych oraz podnoszących, a więc w wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych oraz w paleciakach.

Można także dostać akumulatory żelowe do maszyn czyszczących. Udostępnione są akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny, a także do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Klienci, którzy zamierzają zakupić akumulator litowo-jonowy 12v 100ah do samochodów rekreacyjnych również mają taką okazję.

Taki typ sprawdza się w kamperach i w przyczepach kempingowych. Do przetestowanych rozwiązań zaliczają się również akumulatory do energii odnawialnej, czyli do instalacji solarnych oraz małych elektrowni wiatrowych i wodnych. Bogata oferta zawiera także akumulatory do zasilania awaryjnego, czyli do instalacji jakie podtrzymują pracę urządzeń jakimi są kotły C.O, piece, instalacje grzewcze i oświetlanie awaryjne. Każdy z rodzajów umieszczony jest w odpowiedniej podkategorii i jest precyzyjnie opisany, wobec czego nikt nie ma kłopotu z odnalezieniem dla siebie odpowiedniego typu. Podane są: charakterystyka, zastosowanie, instrukcja obsługi i rozmiary.

Można też doinformować się, jaki jest regulamin punktu sprzedaży i jakie są sposoby dostawy. W oddzielnych podkategoriach podawane są najczęściej kupowane akumulatory a także modele najnowsze. Wyroby od głównego producenta na świecie spełniają oczekiwania użytkowników, gdyż produkcja odbywa się zgodnie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Wymiary akumulatorów są standardowe oraz idealnie dopasują się w poprzednie miejsce.

About the Author

You may also like these