Doświadczeni eksperci z rynku nieruchomości, którzy zajmują się skupem nieruchomości w firmie 123skupnieruchomości

Intuicyjnie zaprojektowany kwestionariusz, jaki trzeba wypełnić, aby otrzymać kosztorys ze skupu nieruchomości jest opracowany przez ekspertów ze 123skupnieruchomości. W związku z tym jest zrozumiały oraz obejmuje znaczące informacje o danej nieruchomości, umożliwiające prędko orientować się co do nieruchomości i tego, ile można za nią oferować.

Wchodząc na stronę skup mieszkań Kraków wystarczy wskazać: nazwę ulicy i numer budynku, stan techniczny nieruchomości, miasto, rok wybudowania, powierzchnię w metrach kwadratowych a także piętro. Standard może być: wysoki, dobry oraz raczej do wyremontowania. Można też podawać dodatkowe informacje na temat: windy, miejsca postojowego, balkonu lub tarasu, bądź też posiadania piwnicy albo komórki lokatorskiej. Po wskazaniu danych takich jak imię, e mail i telefon wystarczy przesłać formularz i czekać na udzielenie odpowiedzi. Można otrzymać ją w niecałe piętnaście minut.

Zalety współpracy z agencją to: darmowa wycena nieruchomości, szybka wypłata gotówki za mieszkanie, dom lub działkę, perfekcyjna obsługa konsumentów oraz wspieranie na etapie załatwiania najważniejszych formalności. Agencja ma własny kapitał, czyli jest w stanie zapłacić adekwatne pieniądze za nieruchomość klienta. Transakcje odbywają się sprawnie, co jest znaczące dla osób, którym będzie zależało, by domu pozbyć się bezzwłocznie. Skup mieszkania za gotówkę jest doskonałym wyjściem też dla osób, które sprzedaż domu lub działki postrzegają jako duże wyzwanie.

About the Author

You may also like these