Fachowe projektowanie wnętrz komercyjnych

Nowatorskie podejście do realizacji projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty wykonane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w doborze elementów umeblowania i kompletnego wyposażenia.

W przypadku małych powierzchni specjaliści zatroszczą się o to, aby zachowana była przestronność. Z kolei jeżeli pomieszczenia są większe, dba się o zachowanie spójnej aranżacji pod względem wyposażenia oraz koloru. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest kompleksowa i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawnie. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeśli zaś zleceniodawca chce uzyskać projekt oryginalny, to eksperci nie obawiają się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywność, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą będą czuwać także eksperci zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Wiedza na temat rynku i zasad designu powoduje, że cały zespół wykonuje swoje obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z marką KAMAR, w zakresie realizacji mebli na wymiar. To spełnia wymagania klientów. Meble są wykonywane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla różnych instytucji. Wszystko zrobione jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi uzgodnieniami. Zrobione mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe oraz różne zabudowy meblowe. Klienci mogą liczyć na transport oraz montaż zamawianych mebli. To sprawia, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.

About the Author

You may also like these