Urlop w Mechelinkach jako propozycja doskonałego wypoczynku nad polskim morzem

Urlop w Mechelinkach to propozycja doskonałego odpoczynku nad polskim morzem. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, kiedy zarezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni oraz Redy. Nieduży kurort blisko większych miast to doskonały kompromis dla dużej liczby urlopowiczów.

W urokliwej miejscowości można na plaży oglądać wywodzące się z Kaszub kutry rybackie. Warto także odwiedzić Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miasteczku można odnaleźć sporo lokali gastronomicznych. Apartament Mechelinki usytuowany przy ulicy Regatowej, nad samym morzem. Odległość do plaży z przepięknym molo to zaledwie cztery minuty. W miejscowości takiej można odwiedzić Torpedownię, a więc zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Warto również zobaczyć punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co ważne, Mechelinki można zarezerwować nie tylko w trakcie sezonu, ale w ciągu całego roku. Można w takim razie tutaj spędzać Boże Narodzenie, Sylwestra, ferie albo najzwyczajniej napawać się jodem w ciągu całego roku. Luksusowy apartament będzie nadawać się jednocześnie na krótsze, jak i dłuższe pobyty, bo jest kompleksowo urządzony. Na witrynie www umieszczony jest dokładny opis dostępnych atrakcji w Trójmieście oraz opcje spędzania wolnych chwil.

Dużo informacji udzielają właściciele mieszkania. Dane kontaktowe to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest miejscem polecanym przez gości. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, ze względu na to, że może tutaj mieszkać nawet sześć osób. To  dobra opcja dla osób, które nie lubią spędzić czasu wolnego w większych miejscowościach wypoczynkowych. Warto się tym zasugerować, gdy ma się wprost takie oczekiwania.

About the Author

You may also like these

No Related Post